FK TÝNEC NAD SÁZAVOU – SOKOL JANKOV 11:0

Nejlepší možnou omluvu za předchozí kolo, ve kterém A mužstvo nemohlo nastoupit k utkání (pozn. to by bylo navíc pravděpodobně odloženo kvůli nezpůsobilosti terénu), dali hráči příznivcům týneckého fotbalu na domácím stadionu, kde hostili trápící se a již jistě sestupující Sokol Jankov. V podzimním střetnutí dostal Jankov na svém hřišti desetibrankový příděl a jak se ukázalo později, v letošním ročník mu naše hra skutečně nesedí. Možná již smířen se sestupem byl soupeř téměř neškodný a naopak našim hráčům do brány spadnul snad každý střelecký pokus, o čemž svědčila i světelná tabule, která po poločase ukazovala 8:0. Do druhého poločasu se tak šlo bez obav a podstatě asi už pouze dohrát exhibici, která nabídla ještě řadu neproměněných šancí na straně týneckých. Konečný stav 11:0 byl s ohledem na zahozené šance, ve kterých hráči už spíše zbytečně vymýšleli, ještě přívětivý, protože branek mohlo padnout v klidu i 15. Budeme doufat, že se střelecká pohoda přenese i do posledního utkání, aby A mužstvo pojistilo a potvrdilo konečnou třetí příčku v soutěži.

Sestava: J. Oršl – M. Štamberský (46.min. R. Žarnecki), R. Kavoň, O. Vašák (56.min. J. Linhart), Š. Petrášek –  J. Šifra, T. Nikrmajer, D. Šejstal (46.min. M. Gecov) – K. Laurich, J. Jordan, J. Vican (66. min. J. Horký)

Branky: K. Laurich (4+12+78. min.), T. Nikrmajer (21+58 min.), J. Jordan (24+44+55 min.), J. Vican (30. min.), J. Šifra (42. min.), D. Šejstal (45. min.)

V sobotu 15/06/2024 od 17:00 hod. zajíždí A mužstvo k poslednímu utkání sezony, ve kterém se mu postaví Sokol Přestavlky