zimní příprava ml přípravka

Na této stránce vás rodiče chceme informovat o průběhu zimní části fotbalového dění.

 

Vítáme vás v novém roce 2017.

Tréninky:

Pondělí – zatím nic vzhledem k počasí

Středa – od 18.1.2017 od 16-30 do 17 00 hod na Dařboži ( tělocvična)

Sobota – od 21.1.2017 od 10 do 11 15 hod v týnecké tělocvičně. Trénink s předpřípravkou p. Skalický pro ty kteří se nezúčastní turnajů.

Stále platí, pokud se nemůže borec zúčastnit tréninku nebo turnaje sdělit tuto věc trenérům. Jde o to, že na turnaje může jet max. 10 účastníků a na tréninky platíme docela drahé sportovní zařízení a tak musíme znát aktuální počet absencí.

Turnaje viz tabulka níže.

Informace ke klubovým soupravám.

 

Stále platí pro ty kdo by měl zájem o objednání níže uvedené.

Cena cca 1000 Kč/ souprava.

Platba na můj soukromý účet 894008043/0800.

Prosím vás o důvěru peníze vyberu a předám k zaplacení klub nám přidá 200 Kč na soupravu.

http://www.jako-sport.cz/striker/polyesterova-bunda-jako-striker

http://www.jako-sport.cz/striker/polyesterove-teplaky-jako-striker

 

 

 Turnaje

 

Zimní turnaje 2016 -2017     vybránocesták
Kdyoddo kde odjezd / srazstartovné
28.1.20171011:30Dařbožsraz v 9:50 na Dařboži
4.2.2017912Černošice u Prahy8100
700Trantina + Petrášek+ Roubíček - 80 km
Nominace:
11.2.20179:0012Dařbož8:4550
350+2400 odměny 1800 Kč
Nominace:Neuberg, Trantina, Kypta, Havlíček, Garay, Solař, Novák, Třeský, Roubíček Kuba
12.2.20171417Beachklub Ládví, Chabařovická 412:30MC donaldTrantina Petrášek Roubíček Havlíček - 106
18.2.201712:1516:45Říčany hala Fialka
Plavky s sebou
11:30 z Náklí100
800 KčTrantina, Petrášek, Neuberg, Roubíček- 60 KM
Nominace:Petrášek, Trantina, Stožický 2x, Roubíček, Skalický, Neuberg,Havlíček,
r, Novák, Kypta
Náhradníci: Solař, Garay
26.2.2017
12:1517:30Říčany hala Škroupova 2020 !!!11:30 z Náklí1001400 Kč zaplaceno bez výběru startovnéhoTrantina, Petrášek, Muller, 60 km
NominaceNominace bude ještě doplněna
4.3.2017915:30Benešov S - centrum8:00100+70 - oběd
NominaceStožický 2x, Trantina, Roubíček, Novák, Poch, Neuberg
11.3.20177:4512:40Říčany na Fialce7:00 z Náklícca 100 Kč
Nominace:Trantina, Stožický Martin a Michal, Poch, Petrášek, Roubíček, Skalický, Neuberg
19.3.2017912Dařbož8.3050vybráno startovné 1600 Kč + startovné 400 Kč

 

Seznam souprav pro objednání:

čísloPříjmení a jménoBunda velikostTepláky velikostzaplaceno
1Petrášek Michal140140ano
2Petrášek Michal trLMano
3Roubíček Marek140140ano
4Kypta Lukáš140128ano
5Stojánek Oto140140ano
6Garay Tobiáš152140ano
7Trantina Martin140140ano
8Novák Daniel140140ano
9Solař Tomáš140140ano
10Třeský Pavel128128ano
11Neuberg Simon152152ano
12Havlíček Adam152140ano

 

Rozpis zápasů neděle 26.2.2017

ČASOVÝ  HARMONOGRAM

 

turnaje Mladší přípravka  –  ročník  2008 a mladší

 

 

Říčany  26. 02. 2017                     12,45 – 17,10

12,45 – 13,00                SK Šestajovice              –  Junior Dobřejovice

13,02 – 13,17                Sokol Lipence              –  Týnec nad Sázavou

13,19 – 13,34                FK Říčany                    –  TJ Kyje

13,36 – 13,51                Týnec nad Sázavou     – SK Šestajovice

13,53 – 14,08                Junior Dobřejovice      –  FK Říčany

14,10 – 14,25                TJ Kyje                        –  Sokol Lipence

14,27 – 14,42                Junior Dobřejovice      – Týnec nad Sázavou

14,44 – 14,59                SK Šestajovice              –  FK Říčany

15,01 – 15,16                TJ Kyje                        –  Junior Dobřejovice

15,18 – 15,33 Sokol Lipence              –  SK Šestajovice

15,35 – 15,50 Týnec nad Sázavou     –  FK Říčany

15,52 – 16,07 Junior Dobřejovice      –  Sokol Lipence

16,09 – 16,24 SK Šestajovice              –  TJ Kyje

16,26 – 16,41 FK Říčany                      –  Sokol Lipence

16,43 – 16,58 TJ Kyje                        –  Týnec nad Sázavou

17,00 – 17,10                Vyhlášení výsledků , předání cen

 

utkání dnešního odpoledního turnaje se hrají na  1 x 15  minut hrubého času.

Přestávka mezi zápasy je 2 minuty.