MŽ – Vrchotovy Janovice – Týnec 2:1

Vrchotovy Janovice – Týnec   2:1

Od prvních minut jsme byli pod velkým tlakem, ze kterého soupeř vytěžil (díky své veliké výškové převaze) velmi nebezpečné rohové kopy, které jsme soustředěnou a důslednou obranou dokázali odvrátit. Asi po deseti minutách drtivého tlaku jsme začali lépe kombinovat a občas se nám i povedlo nebezpečně zaútočit. Soupeř měl celou první půlku velkou převahu, ale výbornou defenzivní prací celého týmu jsme drželi nadějný výsledek 0:0.
Po změně stran se obraz hry prakticky nezměnil. Soupeř měl nadále převahu, ale my jsme nebezpečně hrozili z rychlých protiútoků.
Po jednom z nich jsme zahrávali rohový kop, ze kterého se nám podařilo vstřelit vedoucí gól. Vedení jsme bohužel dlouho neudrželi a po dalších sedmi minutách jsme po soupeřově kombinaci dostali gól na 1:1. Obraz hry byl stále stejný a deset minut před koncem jsme inkasovali ještě jednou.
I když jsme podali výborný taktický a soustředěný výkon bez velkých chyb, soupeř byl dnes nad naše síly.
Střelcem naší jediné branky byl Adam Kopta.