A tým Spartak Průhonice – FK Týnec nad Sázavou 2 – 1

PRŮHONICE – TÝNEC NAD SÁZAVOU 2:1

Úvod zápasu vyšel hostům, když v 8. minutě Orsák přímo z rohu zatočil míč za vzdálenější tyč a otevřel tak skóre. Následně ale domácí zabrali. Nejprve ve 13. minutě neproměnili penaltu, kterou Vašák chytil, aby vzápětí po brejku srovnal stav Brázda. Do konce poločasu se většinou hrálo mezi šestnáctkami a hosté měli jen závary.

Ihned po příchodu z kabin dostal domácí do vedení domácí Halbich po trestném kopu. Poté se hosté snažili o vyrovnání, ale byli to spíše domácí, kteří mohli navýšit skóre z brejkových akcí, ale Vašák již míč za svá záda nepustil, přesto Týnec domů odjel s prázdnou.

„Z porážky jsem zklamaný, ale nevypracovali jsme si tolik šancí, jako v předchozích zápasech. S výkonem rozhodčích také nejsem spokojený, ale zápas jsme si prohráli sami,“ povzdechl si po zápase hrající trenér Týnce Radek Skála, jemuž chyběli Filip Kopta, Radačovský a Štamberský, zranění hráči ze zápasu ze Zvolí.

Branky: 15. Brázda, 50. Slavětínský – 9. Orsák. Rozhodčí: Dohnal. ŽK: 1:4. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Týnec: Vašák – Orsák, D. Kopta, Mach, Petrášek – Stejskal, Hašek, Horký (53. Vosička), Víšek – Skála, Linhart.