SP Votice – FK Týnec nad Sázavou 0 : 14

Votice B – Týnec nad Sázavou 0:14 (0:4)

V neděli 29.5 jsme zavítali na hřiště předposledního týmu Votic bez našeho stálého brankáře Lukáše, ale dobře rozchytaný Matěj ze zápasu mladších žáků z Křečovic to opět vzal na sebe a bezchybným výkonem opět vychytal čisté konto a dokonce svůj výkon korunoval i jedním gólem.
Ale od začátku. První poločas byl z naší strany trochu křečovitý v koncovce, ale i přes množství zahozených šancí, které jsme si vypracovali proti špatně kombinujícímu soupeři jsme nakonec první poločas vyhráli 4:0.
Do druhého poločasu jsme vlétli o poznání důrazněji a branek na soupeřově kontě začalo rychle přibývat. Skóre se nakonec zastavilo na čísle 14:0.
Za zmínku stojí druhý hattrick, spíše svátečního střelce, Davida ve dvou po sobě odehraných zápasech a také první trefa Honzy Bl. v mistrovském utkání.