SP – Soběhrdy – Týnec nad Sázavou 5 : 1

Soběhrdy – Týnec 5:1

Od úvodního hvizdu se mužstvo nedokázalo vůbec vyrovnat s důrazem soupeře a v první minutě bylo o všem rozhodnuto. Po individuálních chybách v obraně jsme inkasovali v první minutě dvě branky.
S naprosto minimální bojovností celého našeho týmu pokračoval celý první poločas. Dovršením naší nemohoucnosti a útočné snahy byly pouze dvě nastřelené tyče, ale ani ty nevyburcovali mužstvo k bojovnějšímu a hlavně důraznějšímu výkonu před soupeřovou brankou. V prvním poločase jsme ještě dvakrát inkasovali a po mizerném výkonu jsme ho prohráli 4:0.
Druhý poločas pokračoval bez výraznějšího zlepšení bojovnosti a napadání soupeřovy rozehrávky v jejich obraně. Soupeřova obrana zklidnila hru dvěma – třemi přihrávkami a dlouhými nákopy, což vedlo k optickému vyrovnání hry z naší strany, ale i tak se soupeř dostával do nebezpečných akcí. Z jedné takové akce padl do naší sítě ještě jeden gól.
Soupeř rozhodně nebyl fotbalovější ani techničtější, ale přehrál nás naší největší zbraní a to je důraz a bojovnost, kterou v tomto zápase (a to hlavně ve  druhém poločase) předvedl pouze Zdeněk Hanč, a zaslouženě vstřelil naší jedinou branku.