SP FK Týnec nad Sázavou – Miličín 5 : 5

Týnec nad Sázavou – Miličín 5:5 (3:2)

V neděli jsme nastoupili v domácím prostředí proti Miličínu, ale od začátku to spíše vypadalo, že jsou domácím týmem oni. Nastoupili jsme velice vlažně, bez důrazu, nabíhání bez balonu úplně chybělo a celkově bez chuti po vítězství. Miličín nás přehrával ve všech směrech a brzy vstřelil zaslouženou branku, na kterou se nám povedlo rychle odpovědět. I nadále jsme laxním přístupem nechávali soupeře kombinovat a jenom se štěstí odolali jeho útoků. Při ojedinělých bojovných výpadech se nám do poločasu podařilo vstřelit dvě branky, ale velice bojovný a houževnatý soupeř dokázal snížit na 3:2.
Po velkém dusnu v kabině náš tým nastoupil do druhé půle s úplně jiným nadšením a bojovností, která bohužel vydržela pouhých pět minut, ve kterých jsme dokázali soupeře přitlačit a celkem jednoduše vstřelit dvě branky.
Po těchto pěti minutách celý tým opět přestal bojovat, vrátil se do pěšího fotbalu bez bojovnosti, nápadu a přesnosti, čehož začal dobře hrající soupeř využívat a začal nebezpečně hrozit před naší brankou. Deset minut před koncem se soupeři podařilo snížit a tragicky sehraná poslední pětiminutovka znamenala ztrátu solidního tříbrankového náskoku a za konečný výsledek 5:5 můžeme být nakonec rádi, protože bojovnost soupeře byla větší a větší.
Soupeř měl celý zápas větší chuť zvítězit a my jsme se s tím nedokázali celý zápas srovnat – „máme stále na čem pracovat“