MŽ Křečovice – FK Týnec nad Sázavou 0 : 8

Křečovice – Týnec nad Sázavou 0:8

V pátek 29.5. jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na hřišti předposledních Křečovic. K zápasu jsme jeli v oslabené sestavě o našeho brankáře Vaška, ale nakonec jsme objevili neméně zdatného zástupce Matěje, který sice za celý zápas moc práce neměl, ale v některých situacích si počínal jako ostřílený mazák. Od začátku zápasu byla vidět naše územní převaha, a hned ve druhé minutě jsme se dostali do vedení, které jsme ještě o dalších pět minut později pojistily druhým gólem. Do šaten jsme odcházeli nakonec se solidním náskokem 4:0.
Po změně stran se obraz hry nezměnil, nadále jsme se tlačili do útoku a postupně navyšovali skóre až na konečných 8:0.
Soupeři jsme celý zápas nic nebezpečného nedovolili a poklidný zápas dovedli k vítězství.