Dorost FK Týnec nad Sázavou – Milín 8:1

Týnec nad Sázavou – Milín  8 : 1

Dnešní utkání jsme pojali jako povinnost získat 3 body a motivace pro takovýto výsledek se povedla. Mužstvo znovu zabralo a podalo jeden z lepších výkonů. Pravdou je, že soupeř nepřijel v nejsilnější sestavě, ale to nesnižuje náš výkon. Výborně zahrála obrana, kde vynikal Martin Hruška. Záloha podala také lepší výkon než v minulém utkání a hned to bylo znát. V útoku podal výborný výkon Ríša Unger, který korunoval třemi brankami.  Jen tak dál hoši.

V 8.minutě doráží odražený míč Ríša Unger  na 1:0. Ve 27.min. Michal Havelka vypouští souboj s proti hráčem, a ten střelou z 25m náhodně vyrovnává na 1 : 1. Velmi hezká branka.

Ve 30.min. brankář soupeře velmi špatně vykopává a daruje gól  Marvanovi, který výkop vrátí do prázdné branky na 2 :1. Přichází  34.minuta a po pěkné přihrávce od Petra Netzolda, nekompromisně zakončuje Ríša Unger na  3 : 1. Ve 40.min. dochází při běžném souboji ke zranění Petra Netzolda v obličeji. Je střídán Martinem Stejskalem. Zranění si vyžádalo ošetření v nemocnici a roztrženou tvář zevnitř spravilo pár stehů. Bohužel přibyl další zraněný.

Ve 40.min. zvyšuje Jakub Vavrek na 4 : 1.  V 50.min byl nařízen trestný kop, který z levé strany velmi pěkně umístil Jirka Žofaj do branky a je to 5 :1.  Začala 58.minuta a znovu se prosadil Ríša Unger a upravuje stav na 6 : 1, při kterém svůj velmi dobrý výkon korunuje hetrikem. V této fázi utkání střídá Milan Breburda Matěje Skalického, kterého v neděli ještě čeká zápas za žáky. V 70.min. střídá Nikolase  Dostála z obrany (nakopnutý sval) Daniel Chmelař.  V 73.min. se prosadil  Petr Marvík a svým druhým gólem upravuje stav na 7 : 1.  Nakonec v 73.minutě po velmi hezké akci Chmelař, Breburda, Vavrek na jeden dotek zakončuje Jakub Vavrek také svým druhým gólem na konečných 8 : 1.

Pro soupeře dost krutý výsledek, protože úplně špatné mužstvo to není.

S poděkováním za dnešní hru:  trenéři  Kavoň Petr a Štech Jiří