A tým Sokol Kondrac – FK Týnec n/S 1:1 (4:5 na pk)

Zdecimovaný Týnec překvapil Kácov

Vlašim – Týnečtí fotbalisté se nachází v současné době ve značně složité situaci. Bez sedmi hráčů (Dvořák, Klubal, V. Vavrek, Nikrmajer, D. Kopta, Ruš a Šejstal), většinou základní sestavy, museli odjet k lídrovi tabulky I. B třídy, skupiny D, z Kácova, který hraje své zápasy ve Vlašimi. Po tragických venkovních zápasech měli obavy, aby nedostali velkou nálož, ale opak byl pravdou a nakonec získali překvapivě dva body, když vyhráli po penaltovém rozstřelu. „Dva body jsou pro nás v současné situaci zlaté,“ zářil po zápase trenér Týnce Miroslav Bubeník.

KÁCOV – TÝNEC NAD SÁZAVOU 1:1 PK 4:5

Od začátku překvapivě udávali tempo hry hosté a dočkali se již v 10. minutě gólu Horkým po uvolnění v šestnáctce. Jenže jejich vedení bylo krátké, protože Linhart po kolmici prostřelil O. Vašáka – 1:1. Poté se hra vyrovnala, ale ani jedno mužstvo své šance do konce poločasu nevyužilo.

Po přestávce opanovali hru Kácovští, ale několik velkých příležitostí neproměnili, a když ani hosté nedotáhli brejky do úspěšného konce, šlo se do penaltového rozstřelu. V něm se týnečtí hráči nemýlili, naopak domácím druhý pokus brankář Vašák chytil, a tak se hosté radovali ze zisku dvou bodů.

„V první půli jsme domácí zaskočili aktivní hrou a třicet minut jsme byli více na míči. Poté se hra vyrovnala. Je jen škoda, že jsme slibně započaté akce nedotáhli až do gólu. Ve druhé půlce už nás Kácov přehrával, nepodrželi jsme balón a nedostávali se tolik do vápna, navíc jsme měli kus štěstí,“ popsal zápas týnecký stratég.

Branky: 13. Linhart – 10. Horký. Rozhodčí: Polák.

Týnec: O. Vašák – Skalický, Štamberský, F. Kopta, Havelka – Petrášek, Radačovský, Stejskal, Jakub Vavrek (80. Hruška) – Horký, Stibůrek.