A tým FK Týnec n/Sáz – Nespeky B 3:2

TÝNEC NAD SÁZAVOU – NESPEKY B 3:2
Domácí se dostali do vedení již v 5. minutě, když Nikrmajer skóroval po přihrávce Horkého – 1:0. Vedení jim ale nevydrželo dlouho, když již za dvě minuty srovnal Matyášek – 1:1. Následně se v 16. minutě vyznamenal nespecký gólman Vejvoda po hlavičce Horkého. Ve 40. minutě se vedení překlopilo opět na domácí stranu. Skalický nejprve trefil břevno hostující branky, ale odražený míč se dostal k Petráškovi, který ho z 25 metrů poslal do sítě – 2:1. A za další tři minuty se k trestnému kopu postavil domácí kapitán Jar. Vavrek a vstřelil vítěznou branku – 3:1. Do druhého poločasu vstoupili lépe Nespeky a i když byly lepším mužstvem, tak se jim podařilo již jen snížit v 60. minutě Pohořelým – 3:2. V zápase padla pouze jedna žlutá karta a Týnec po výhře zůstal stoprocentní.

Branky: 5. T. Nikrmajer, 40. Š. Petrášek, 43. Jar. Vavrek – 7. O. Matyášek, 60. M. Pohořelý. Rozhodčí: Žydyk. ŽK: 1:0. Diváci: 45. Poločas: 3:1.
Týnec: Koukol – Petrášek, Znamenáček, Havelka, Chrpa (90. Hruška), Kopta, Jar. Vavrek, Horký, Jak. Vavrek (68. Ruš), Nikrmajer, Skalický.
Nespeky: Vejvoda – Tůma, Matyášek, Rublič, Pohořelý, Kačírek, Rublič ml., Sysel, Vojkůvka, Hamajda, Tyrner (46. Kopecký).

Okresní přebor Ferdinand

Týnec nad Sázavou , 45 diváků | Rozhodčí: Žydyk Jura, Kramný Tomáš, Doubravová Tereza

FK Týnec nad Sázavou z.s. – Tělovýchovná jednota Sokol Nespeky, z.s.